Nişan Töreninde Pasta Seçimi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Eşsiz Nişan Pastaları

Evlilik yolunda adım atan çiftlerin düğün ya da nikah törenlerinden önce aileleri, arkadaşları ve yakın çevreleri ile birlikte birbirlerine verdikleri evlilik sözünü kutlamak ve birbirlerini daha iyi tanımak adına belli bir süreç geçirmek için gerçekleştirdikleri törene nişan denilmektedir.

Nişan Pastalarında Tasarımın Önemi

Nişan pastası tören sırasında en önemli kutlama unsuru olarak dikkat çekmektedir. Tören için çok önemli olan pastanın da elbette çok özel olması beklenmektedir. Pastanın törenin konseptine uygun bir tasarıma sahip olması beklenmektedir.

Bu özel tören için pasta seçimi yapılırken oldukça çiftler oldukça hassas davranmakta ve en ideal tercihi yapmaktadırlar. Tören sırasında müzik eşliğinde tüm güzelliği ile seremoninin gerçekleştiği alana getirilen pastanın muhteşem görüntüsü ile gelinden sonra dikkat çeken en önemli ayrıntı olmasına dikkat edilmektedir. Pastanın tasarımının davet sırasında bulunan tüm kişileri etkileyecek ve heyecanlandıracak görüntüsü olması gerekir.

Nişan pastası tasarımı ile dikkatleri üzerine toplarken lezzeti ile de hafızalarda yer etmelidir. Bu noktada nişanlanan çiftlerin nişan konseptlerine uygun, damak tatlarına hitap eden pastaları uzman pasta şeflerimiz tarafından hazırlanmaktadır.

Çiftlerin nişan törenleri için hazırladığımız pastalarımız hayatlarının en önemli günlerinde eşlikçileri olmakta ve hayatları boyunca akıllarında tasarım ve tatları ile yer edebilmektedir.

Butik pastacılık anlayışımız ile yola çıktığımız ve uzman pasta şeflerimiz tarafından hazırlanan pastalarımızın tasarım ve lezzetleri ile nişan törenlerinde farklılık yaratmaya devam etmekteyiz.

Nişan törenleri için hazırlamış olduğumuz eşsiz tasarımlara sahip pastalarımız lezzet bütünlüğü ile damaklarda hoş tatlar bırakmaktadır. Butik olarak üretimini yaptığımız pastalarımız gelin ve damadın arzu ettikleri pasta tasarımında görmek istedikleri ve lezzette aradıkları tatları yakaladıkları görüntü, içerik ve dokuya sahiptir.

Çiftler isterler ise çok katlı, renkli, çiçek dokulu, kurdeleli, incili, üzerine gelin-damat biblosu konulmuş, kalpler ile süslenmiş ya da farklı dokunuşlar ile tasarlanmış çok farklı modellerde tasarımlarımız bulunmaktadır. İnternet sayfamız incelendiğinde çok çeşitlilikte her zevke uygun eşsiz tasarımlarımız ile karşılaşılmaktadır.

Nişan pastaları modellerinde çiftlerin hayallerini süsleyen ve hatta eklemek istedikleri özelliklere de imkan sağlayan tasarımlar yer almaktadır.

Nişan Töreninde Pasta Seçimi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Pasta seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken hususların en başında nişanın konsepti, nişanlanacak çiftin zevkleri, damak tatları, davete katılacak kişi sayısı, törenin gerçekleştiği mekan özellikle dikkat edilmesi gereken konuların başında yer almaktadır.

Bu hususlara özen gösterildiği takdirde eşsiz ve unutulmaz nişan pastaları törene eşlik etmektedir.

İnternet sitemiz incelendiği ve bizler ile iletişime geçtiğinizde nişan töreninizin en unutulmaz anlarını oluşturan ayrıntının pastalarınız olmasını sağlamaktayız.

 

admin

Open chat
1
Merhaba !
Ben Ellam Butik Pastadan Elin

Whatsapp İconuna Tıklayarak Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz.