En Özel Güne En Güzel Pastalar

En Özel Güne En Güzel Pastalar

Hobi amaçlı başladığımız bu yolculuk profesyonel yaşama kadar sürdü. Aile olarak başladığımız bu işte aile olarak devam etmekteyiz. Çekirdek ailemizin emeği olan en özel ve güzel pastaları sizlerle buluşturuyoruz. Biliyoruz ki pastalar özel günlerin vazgeçilmezidir. Doğum günleri, düğünler, nişan günleri, iş tebrikleri ve diğer kutlamaların olmazsa olmaz en tatlı anı pasta kesmektir.

Nişan Pastaları

Nişan gibi özel günleriniz için çeşitli tasarımlarla pastalar üretmekteyiz. Tek katlı pastalardan iki veya üç katlı pastaya kadar her boyutta nişan pastaları üretimimiz vardır. Pastalarımız tamamen kendi üretimimiz olup tasarımlar da sizden gelen doğrultu da bize aittir. Pastaların içerisine istediğiniz çeşitte gıda ekleyebiliriz. Çikolatalı, meyveli, cevizli, bademli veya sade olarak her damak zevkine göre nişan ve söz pastaları yapmaktayız.

Pastaların Yapımı ve Teslimi

Pastalarınızın yapıldığı pasta evimiz butik bir işletmedir. Yaklaşık 3 yıldır bu hizmeti sizlere sunmaktayız. Nişan, söz ve düğün pastaları konusunda oldukça iyi işler üretmekteyiz. Pasta imalatında kullandığımız malzemelerin tazeliği ve güvenilirliği son derece önemlidir. Pastalarımız günlük olarak hazırlanmaktadır. En geç bir gün öncesinden pastalarınız hazırlanmaya başlar. Tazeliğini koruması için ise özel dolaplarda teslim zamanına kadar uygun ısı da bekletilir. Pastalar yapım aşamasından bitişe kadar büyük bir titizlik ve özenle sizlere teslim edilir.

Pastaların teslimi nişan pastaları için nişan saatine kadar istediğiniz tam saatte kapınıza kadar sorunsuz bir şekilde gelir. Düğünler için hazırlanmış düğün pastaları düğünün yapılacağı yere kadar yine aynı titizlikle tam istediğiniz saatte sizlere ulaştırılır.

Ellam Pasta

Aile firması olmamız sebebiyle kullandığımız malzeme kalitesinden asla ödün vermeyiz. Özellikle söz pastaları kesimin de tasarladığımız pastalara daha özenli olarak hazırlamaktayız. Her yaştan kesimin pastalarımızı rahatlıkla yiyebilmesi bizim ilk önceliğimizdir. Yaptığımız işi iş olarak değil bir keyif olarak görmekteyiz. Bu da işimizi daha iyi yapmamızı ve sizlere daha fazla ulaşmamızı sağlıyor.

Bizim için kalite sağlık, güler yüz, sorunsuz teslimat ve bol kahkahadır. Sizlerin mutlu günlerine ortak olmak bizleri de mutlu eder. Butik pastacılıkta güvenebileceğiniz bir firma olmaktan gurur duymaktayız.

 

admin

Open chat
1
Merhaba !
Ben Ellam Butik Pastadan Elin

Whatsapp İconuna Tıklayarak Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz.